İnstitutionnel

İnstitutionnel

Hakkımızda

Değerli Dostlarımız, 2010 yılında başlayan serüven hiç hızını kaybetmeden devam etmektedir. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızdan bir an dahi ödün vermedik. Müşteri ilişkilerinde, her zaman kendimizi müşterinin yerine koyarak ticaretin genel kurallarından asla taviz vermeden adımlarımızı attık. Altunbaş A.Ş., 40 çalışanı, 17 kişilik ve 10 araçlık pazarlama kadrosu, Ankara merkezindeki showroomu ve Ankara Gersan Sanayi Sitesinde bulunan 4000m² kapalı alana sahip sevkiyat merkezi ile siz değerli müşterilerine hizmete devam etmektedir. 

Firmamız; Dünya’da 60 ayrı markanın Türkiye ve bölge temsilciliğini yürütmektedir. Ürün yelpazesinde 10.000 çeşidin üzerinde, farklı gruplarda ürünler yer almaktadır. Bugünlere gelmemize katkı sağlayan tüm değerli dost ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. 

Saygılarımızla ALTUNBAŞ Ailesi

Misyon Vizyon

Değerli Dostlarımız, 
“Müşteri velinimetimizdir.” 
Bu söz her zaman aklımızda. Müşterimizin memnuniyeti, her şeyin üzerinde tuttuğumuz değerimizdir.

“En iyi olmak hedefimiz.” 
Kendimizi sürekli kontrol ederek her günümüzü bir önceki günden ileri götürmek hedefimiz. ”İki günü aynı olan zarardadır” düsturuna bağlı çalışarak hedeflerimizi bir adım öteye taşımak en büyük sevincimizdir. 

“Sürekli gelişim.” 
Gelişimin ve büyümenin devamlılığı için tasarrufu elden bırakmadan yeni yatırımlar yapmak, hem ülkemizin hem de çalışanlarımızın sosyoekonomik düzeyine katkı sağlamak ilkemizdir. “Üstün çalışma ahlakı.” 
Ticaretimizde karşılıklı yarar sağlamak, iyi niyetli ve adil olmak temel prensiplerimizdir. 

“Amaç” 
Firmamız her zaman, gücünü aldığı bu topraklara, gerek yatırım gerekse istihdam sağlayarak güç katmayı amaç edinmiştir. 

ALTUNBAŞ Ailesi

Tarihçe

• 2010 Yılında Tandoğan/ANKARA adresinde Av Malzemeleri ve Av Fişeği toptan satış ve pazarlama olarak ticari faaliyetine başlamıştır. Kardeş firması olan Turaç Dış Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan 50 ayrı markanın Türkiye ve bölge temsilciliğini yürütme görevini üstlenmiştir.

Aynı yıl içerisinde Alman RUAG grup ile yaptığı anlaşma ile ROTTWEIL, GECO ve RWS markalarını ürün çeşidine katmış ve grubun bölgesel ortağı olmuştur.

• 2011 yılında Fransız LAPORTE ve CYBERGUN, Japon YO-ZURI ve İngiliz GUNPOWER markalarını ithal ederek ürün çeşidini genişletmiştir. VULCAN markası ile konfeti üretimine başlanmıştır.
• 2012 yılında Alman UMAREX ve WALTHER grubu, Kore EVANIX ve İngiliz SMK markalarının temsilciliklerini alarak havalı tüfek ve tabanca grubunda Türkiye’nin 1 numaralı pazarlama firması olmuştur.
• 2013 yılında ünlü Danimarka markası DEER HUNTER av giysi ve aksesuarlarının Türkiye temsilciliğini alarak ürün portföyümüze ekledik. Pazarlama departmanında yeniliğe gitmiş, saha kadrosunu 6 kişiye, merkez kadrosunu 21’e çıkarmış, toplam 17 kişilik pazarlama ekibi ile sektöründe bir numara olduğunu göstermiştir.
Altunbaş ailesi bugünlere gelmesine maddi manevi katkısı olan tüm dostlarına teşekkürü bir borç bilir. Her zaman daha iyisini sunmayı hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm eleştirilerine her zaman açık olduğunu ve size hizmetle kıvanç duyduğunu bildirir.

Saygılarımızla…